Günümüz dünyasında artan nüfus ve iş yoğunluğu, ekonomik gelişme ve globalleşmeye bağlı olarak modern alışveriş merkezleri, modern hayatın tadını yaşanası konutlarda çıkarmak isteyenler ve kaliteli ofis binalarına olan talebin giderek arttığı ana pazarımız Türkiye'de en mantıklı yatırım aracı olarak konut ve gayrimenkulü görmekteyiz.

Aykon Gayrimenkul'un hedefleri arasında, müşteri talep ve ihtiyaçlarını doğru analiz ederek piyasa beklentilerini belirlemek, değerli araziler üzerinde dünya standartlarında bu beklentilere uygun özgün projeler geliştirmek ve eksiksiz müşteri memnuniyeti sağlamak bulunuyor. Konut, iş merkezi, site, alışveriş merkezi gibi gayrimenkul projeleri geliştirmek, konuyla ilgili yatırım ortaklıkları kurmak grubun ana faaliyet konularını oluşturmaktadır.

Şirketimiz kurulduğu günden bu yana kuruluş amacı doğrultusunda sürekli büyümüş, mimari farklılık ve tasarım öncülüğü ile yaşam tarzlarını dikkate alan özgün, ekolojik, sürdürülebilir projeler geliştirerek sektördeki öncü firmalardan birisi haline gelmiştir.

Projeler yapımında hiçbir zaman ödün vermediğimiz ve vermeyeceğimiz üstün teknik detaylar, sağlamlıkları ve güvenlikleri nedeniyle her zaman bir adım önde olmuştur.

Gayrimenkul İş Geliştirme kapsamında Fizibilite, İş Geliştirme, Projelendirme, Taahhüt, Satış, Satış sonrası hizmetler ve işletme grubun bünyesindeki departmanlar tarafından yapılmaktadır.  

Doğru seçilmiş lokasyonlarda konsept, kalite ve tasarımıyla öne çıkan projeler yaratmayı ayrıştırıcı bir unsur olarak değerlendiren Ontan Gayrimenkul Geliştirme Grubu, gerçekleştirdiği ve gerçekleştirmeyi planladığı projelerde sağlamlığı, güvenliği her zaman ön planda tutan ve hiçbir taviz vermeden uygulayan şirketimiz şahsi ve kurumsal yatırımcısına da beklentileri doğrultusunda maksimum karlılığı sağlayabilecek bir kapasiteye sahiptir.